Lýsing
Decorative milk jug with traditional design.
Decorative milk jug with traditional design.
| Hæð | 31 cm |
|---|---|
| Breidd | 15 cm |
| Lengd | 13.5 cm |
| Litur | metal antique/red |
| Stærð | 13.5x15x31 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Decoration > Other decoration |
| Nafn | Milk jug Bene |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30133407 |
