Lýsing
100% polyester. Weight approx. 200 g/m². Decorative pillow cover in traditional check weave design with embroidered heart motif. With zipper.
1.587 kr.
100% polyester. Weight approx. 200 g/m². Decorative pillow cover in traditional check weave design with embroidered heart motif. With zipper.
| Breidd | 40 cm |
|---|---|
| Lengd | 40 cm |
| Litur | green/white |
| Stærð | 40x40 cm (WxL) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Textiles > Decorative cushions;Decoration > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative pillow cover Chatelete heart |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 10028596 |
