Lýsing
50% cotton, 50% polyester. Weight approx. 230 g/m². Classic decorative pillow cover with Vichy check pattern. Easy care, quick drying, easy to iron.
1.852 kr.
50% cotton, 50% polyester. Weight approx. 230 g/m². Classic decorative pillow cover with Vichy check pattern. Easy care, quick drying, easy to iron.
| Breidd | 40 cm |
|---|---|
| Lengd | 40 cm |
| Litur | red |
| Stærð | 40x40 cm (WxL) |
| Style | square |
| Flokkar | Decoration > Decorative cushions;Textiles > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative pillow cover La Villa |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 10061469 |
| Breidd | 40 cm |
|---|---|
| Lengd | 40 cm |
| Litur | green |
| Stærð | 40x40 cm (WxL) |
| Style | square |
| Flokkar | Decoration > Decorative cushions;Textiles > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative pillow cover La Villa |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 10067038 |
| Breidd | 40 cm |
|---|---|
| Lengd | 40 cm |
| Litur | natural |
| Stærð | 40x40 cm (WxL) |
| Style | square |
| Flokkar | Decoration > Decorative cushions;Textiles > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative pillow cover La Villa |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 10065266 |
| Breidd | 40 cm |
|---|---|
| Lengd | 40 cm |
| Litur | blue |
| Stærð | 40x40 cm (WxL) |
| Style | square |
| Flokkar | Decoration > Decorative cushions;Textiles > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative pillow cover La Villa |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 10065004 |
