Lýsing
100% polyester. Weight approx. 185 g/m². Satin decorative pillow cover with golden stars for the Christmas season. With zipper and stain protection. Easy to iron and care.
3.440 kr.
100% polyester. Weight approx. 185 g/m². Satin decorative pillow cover with golden stars for the Christmas season. With zipper and stain protection. Easy to iron and care.
| Breidd | 40 cm |
|---|---|
| Lengd | 40 cm |
| Litur | golden |
| Stærð | 40x40 cm (WxL) |
| Style | square |
| Flokkar | Textiles > Decorative cushions;Decoration > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative pillow cover Salamanca |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30026986 |
