Lýsing
Menu made of two-tone imitation leather without embossing. Fastening by means of cord in double envelopes. Wipeable. Durable.
2.647 kr.
Menu made of two-tone imitation leather without embossing. Fastening by means of cord in double envelopes. Wipeable. Durable.
| Hæð | 24 cm |
|---|---|
| Breidd | 18 cm |
| Litur | bordeaux |
| Stærð | size A5, 18x24 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Ice cream menus;Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Sully without embossing A5 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10027727 |
| Hæð | 24 cm |
|---|---|
| Breidd | 18 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | size A5, 18x24 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Ice cream menus;Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Sully without embossing A5 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10027726 |
| Hæð | 24 cm |
|---|---|
| Breidd | 18 cm |
| Litur | green |
| Stærð | size A5, 18x24 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Ice cream menus;Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Sully without embossing A5 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10027724 |
| Hæð | 24 cm |
|---|---|
| Breidd | 18 cm |
| Litur | brown |
| Stærð | size A5, 18x24 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Ice cream menus;Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Sully without embossing A5 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10027725 |
