Lýsing
Menu made of two-tone imitation leather without embossing. Fastening by means of cord in double sleeves. Sleeves and insert sheets in DIN A4 sold separately. Wipeable. Durable.
3.442 kr.
Menu made of two-tone imitation leather without embossing. Fastening by means of cord in double sleeves. Sleeves and insert sheets in DIN A4 sold separately. Wipeable. Durable.
| Hæð | 34 cm |
|---|---|
| Breidd | 25 cm |
| Litur | brown |
| Stærð | size A4, 25x34 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Sully without embossing A4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10027818 |
| Hæð | 34 cm |
|---|---|
| Breidd | 25 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | size A4, 25x34 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Sully without embossing A4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10027820 |
| Hæð | 34 cm |
|---|---|
| Breidd | 25 cm |
| Litur | bordeaux |
| Stærð | size A4, 25x34 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Sully without embossing A4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10027817 |
| Hæð | 34 cm |
|---|---|
| Breidd | 25 cm |
| Litur | green |
| Stærð | size A4, 25x34 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Sully without embossing A4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10027819 |
