Lýsing
Menu made of cellophane cardboard material in wood look with the embossing “MENU”. The separately available double sleeves are attached by the elastic band inside. Delivery includes a double transparent sleeve. Insertion system: elastic band.
7.152 kr.
Menu made of cellophane cardboard material in wood look with the embossing “MENU”. The separately available double sleeves are attached by the elastic band inside. Delivery includes a double transparent sleeve. Insertion system: elastic band.
| Hæð | 32.6 cm |
|---|---|
| Breidd | 23.8 cm |
| Litur | anthracite |
| Stærð | size A4, 23.8x32.6 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus |
| Nafn | Menu Lenio with embossing MENU A4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10029308 |
| Hæð | 32.6 cm |
|---|---|
| Breidd | 23.8 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | size A4, 23.8x32.6 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus |
| Nafn | Menu Lenio with embossing MENU A4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10029311 |
| Hæð | 32.6 cm |
|---|---|
| Breidd | 23.8 cm |
| Litur | sand |
| Stærð | size A4, 23.8x32.6 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus |
| Nafn | Menu Lenio with embossing MENU A4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30002271 |
