Lýsing
Bill presenter made of high-quality imitation leather without imprint.
Bill presenter made of high-quality imitation leather without imprint.
| Breidd | 13 cm |
|---|---|
| Lengd | 23 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 23x13 cm (LxW) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Menus & Boards > Bill folders |
| Nafn | Invoice folder |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 10079085 |
