Lýsing
Washpaper menu. Magnetic rail insertion system. The magnet holds ten sheets of paper with a thickness of 120 g. Stain resistant. Waterproof. Easy to clean.
11.392 kr.
Washpaper menu. Magnetic rail insertion system. The magnet holds ten sheets of paper with a thickness of 120 g. Stain resistant. Waterproof. Easy to clean.
| Hæð | 32.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 23 cm |
| Litur | brown |
| Stærð | size A4, 23x32.5 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Perdue without embossing A4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30045546 |
