Lýsing
Classic imitation leather menu with protective metal corners. Concealed book screws for attaching insert sheets or sleeves. DIN A5 format.
Classic imitation leather menu with protective metal corners. Concealed book screws for attaching insert sheets or sleeves. DIN A5 format.
| Hæð | 24.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 19 cm |
| Litur | black/silver |
| Stærð | size A5, 19x24.5 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Hesa A5 |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30132161 |
| Hæð | 24.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 19 cm |
| Litur | brown/silver |
| Stærð | size A5, 19x24.5 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Hesa A5 |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30153018 |
| Hæð | 24.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 19 cm |
| Litur | bordeaux/golden |
| Stærð | size A5, 19x24.5 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Hesa A5 |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30133577 |
| Hæð | 24.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 19 cm |
| Litur | blue/golden |
| Stærð | size A5, 19x24.5 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Hesa A5 |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30127990 |
