Lýsing
Daily menu made of wood in various finishes. Easy replacement of the menu by means of stainless steel clip, which is included. Can be combined with the stand Tristan. Not suitable for dishwasher.
4.926 kr.
Daily menu made of wood in various finishes. Easy replacement of the menu by means of stainless steel clip, which is included. Can be combined with the stand Tristan. Not suitable for dishwasher.
| Hæð | 37.2 cm |
|---|---|
| Breidd | 14.5 cm |
| Litur | oak |
| Stærð | size Bar size, 14.5x37.2 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Clipboards;Menus & Boards > Menus > Ice cream menus;Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu card holder Unico bar size |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10051115 |
| Hæð | 37.2 cm |
|---|---|
| Breidd | 14.5 cm |
| Litur | walnut |
| Stærð | size Bar size, 14.5x37.2 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Drinks menus;Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Ice cream menus;Menus & Boards > Menus > Clipboards |
| Nafn | Menu card holder Unico bar size |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10051119 |
| Hæð | 37.2 cm |
|---|---|
| Breidd | 14.5 cm |
| Litur | vintage white |
| Stærð | size Bar size, 14.5x37.2 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Ice cream menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus;Menus & Boards > Menus > Clipboards;Menus & Boards > Menus > Menus |
| Nafn | Menu card holder Unico bar size |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30023953 |
