Lýsing
Menu card holder made of washpaper and felt. Clipboard with integrated clip. Easy-care. Can be wiped with a dry cloth.
2.647 kr. – 3.442 kr.Price range: 2.647 kr. through 3.442 kr.
Menu card holder made of washpaper and felt. Clipboard with integrated clip. Easy-care. Can be wiped with a dry cloth.
| Hæð | 24.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 18 cm |
| Litur | beige/grey |
| Stærð | size A5, 18x24.5 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Clipboards |
| Nafn | Menu card holder Verdi |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30131717 |
| Hæð | 33 cm |
|---|---|
| Breidd | 24.5 cm |
| Litur | beige/grey |
| Stærð | size A4, 24.5x33 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Clipboards |
| Nafn | Menu card holder Verdi |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30131716 |
