Lýsing
LED table lamp made from real wax with elegant gold decoration. With 6 h timer function. AA batteries not included.
4.765 kr. – 5.295 kr.Price range: 4.765 kr. through 5.295 kr.
LED table lamp made from real wax with elegant gold decoration. With 6 h timer function. AA batteries not included.
| Hæð | 12.5 cm |
|---|---|
| Litur | cream white/golden |
| Stærð | 7.5x12.5 cm (ØxH) |
| Flokkar | Decoration > Candles;Decoration > LED candles |
| Nafn | LED table lamp Sumi |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30127648 |
| Hæð | 15 cm |
|---|---|
| Litur | cream white/golden |
| Stærð | 7.5x15 cm (ØxH) |
| Flokkar | Decoration > Candles;Decoration > LED candles |
| Nafn | LED table lamp Sumi |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30127649 |
