Lýsing
Modern hanging decoration made of wooden balls on a wire frame in the shape of a sphere Ø30 cm and a star 30×28 cm.
2.647 kr.
Modern hanging decoration made of wooden balls on a wire frame in the shape of a sphere Ø30 cm and a star 30×28 cm.
| Breidd | 28 cm |
|---|---|
| Lengd | 30 cm |
| Litur | natural |
| Stærð | 30x28x30 cm (LxWxØ) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Hanging decoration set Mauro 2 pieces |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30152978 |
