Lýsing
Dip bowls from APS.
Dip bowls from APS.
| Hæð | 3.5 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 24 piece / Pack |
| Litur | white |
| Stærð | 50 ml, 7.5x3.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Tableware > Bowls > Melamine bowls;Buffet > Buffet bowls > Melamine bowls |
| Nafn | Dip bowl Casual |
| Vörumerki | APS |
| Vörunúmer | 30082681 |
| Hæð | 2.5 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 1 Piece |
| Litur | white |
| Stærð | 20 ml, 6x2.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Bowls > Melamine bowls;Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Buffet > Buffet bowls > Melamine bowls |
| Nafn | Dip bowl Casual |
| Vörumerki | APS |
| Vörunúmer | 30082588 |
