Lýsing
Casual conical dip bowls.
Casual conical dip bowls.
| Hæð | 3.7 cm |
|---|---|
| Breidd | 6 cm |
| Lengd | 6 cm |
| Afbrigði | 1 Piece |
| Litur | black |
| Stærð | 40 ml, 6x6x6x3.7 cm (LxWxØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Bowls > Melamine bowls;Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Buffet > Buffet bowls > Melamine bowls |
| Nafn | Dip bowl Casual conical |
| Vörumerki | APS |
| Vörunúmer | 30083019 |
| Hæð | 3.7 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 1 Piece |
| Litur | white |
| Stærð | 40 ml, 6x3.7 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Tableware > Bowls > Melamine bowls;Buffet > Buffet bowls > Melamine bowls |
| Nafn | Dip bowl Casual conical |
| Vörumerki | APS |
| Vörunúmer | 30082837 |
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 1 Piece |
| Litur | white |
| Stærð | 80 ml, 7.8x4.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Bowls > Melamine bowls;Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Buffet > Buffet bowls > Melamine bowls |
| Nafn | Dip bowl Casual conical |
| Vörumerki | APS |
| Vörunúmer | 30083117 |
