Lýsing
Mini bowls made of porcelain. In different colors. Dishwasher safe and microwaveable.
6.646 kr. – 6.964 kr.Price range: 6.646 kr. through 6.964 kr.
Mini bowls made of porcelain. In different colors. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 3 cm |
|---|---|
| Breidd | 7 cm |
| Lengd | 7 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 70 ml, 7x7x3 cm (LxWxH) |
| Style | square |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls |
| Nafn | Mini bowl Telco |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10012639 |
| Hæð | 3 cm |
|---|---|
| Breidd | 7 cm |
| Lengd | 7 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 70 ml, 7x7x3 cm (LxWxH) |
| Style | square |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls |
| Nafn | Mini bowl Telco |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30110296 |
