Lýsing
Decorative element in triangular shape for various decorations with candles, artificial plants, etc. The decorative element can also be hung. Made of glass and metal.
Decorative element in triangular shape for various decorations with candles, artificial plants, etc. The decorative element can also be hung. Made of glass and metal.
| Hæð | 14 cm |
|---|---|
| Breidd | 13 cm |
| Lengd | 13 cm |
| Litur | golden |
| Stærð | 13x13x14 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Decoration > Decorative elements |
| Nafn | Decorative element Sunyata |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30115105 |
