Lýsing
Decorative element in geometric shape for creative decorations. The element made of glass and metal can be used as a lantern or as a decorative element, for example, with succulents or artificial plants.
Decorative element in geometric shape for creative decorations. The element made of glass and metal can be used as a lantern or as a decorative element, for example, with succulents or artificial plants.
| Hæð | 20 cm |
|---|---|
| Breidd | 20 cm |
| Lengd | 20 cm |
| Litur | golden |
| Stærð | 20x20x20 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Decoration > Decorative elements |
| Nafn | Decorative element Tamani |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30115087 |
