Lýsing
Mini bowls made of porcelain. In different colors. Dishwasher safe and microwaveable.
6.646 kr. – 6.964 kr.Price range: 6.646 kr. through 6.964 kr.
Mini bowls made of porcelain. In different colors. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.7 cm |
|---|---|
| Breidd | 6 cm |
| Lengd | 6 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 90 ml, 6x6x4.7 cm (LxWxH) |
| Style | square |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls;Tableware > Mini tableware > Mini porcelain |
| Nafn | Mini bowl Ubatuba |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10013523 |
| Hæð | 4.7 cm |
|---|---|
| Breidd | 6 cm |
| Lengd | 6 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 90 ml, 6x6x4.7 cm (LxWxH) |
| Style | square |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls |
| Nafn | Mini bowl Ubatuba |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10013653 |
