Lýsing
Mini bowls made of porcelain. In different colors. Dishwasher safe and microwaveable.
6.646 kr. – 6.964 kr.Price range: 6.646 kr. through 6.964 kr.
Mini bowls made of porcelain. In different colors. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 6.3 cm |
|---|---|
| Breidd | 6.8 cm |
| Lengd | 8.8 cm |
| Litur | light-grey |
| Stærð | 60 ml, 8.8x6.8x6.3 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls |
| Nafn | Mini bowl Tropfen |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30110277 |
| Hæð | 6.3 cm |
|---|---|
| Breidd | 6.8 cm |
| Lengd | 8.8 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 60 ml, 8.8x6.8x6.3 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls;Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Tableware > Mini tableware > Mini porcelain |
| Nafn | Mini bowl Tropfen |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10013696 |
| Hæð | 6.3 cm |
|---|---|
| Breidd | 6.8 cm |
| Lengd | 8.8 cm |
| Litur | beige |
| Stærð | 60 ml, 8.8x6.8x6.3 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls |
| Nafn | Mini bowl Tropfen |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30110303 |
| Hæð | 6.3 cm |
|---|---|
| Breidd | 6.8 cm |
| Lengd | 8.8 cm |
| Litur | olive |
| Stærð | 60 ml, 8.8x6.8x6.3 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls;Tableware > Mini tableware > Mini bowls |
| Nafn | Mini bowl Tropfen |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30110281 |
| Hæð | 6.3 cm |
|---|---|
| Breidd | 6.8 cm |
| Lengd | 8.8 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 60 ml, 8.8x6.8x6.3 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls;Tableware > Mini tableware > Mini porcelain |
| Nafn | Mini bowl Tropfen |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10012872 |
