Lýsing
Mini melamine bowls. Highly durable thanks to excellent impact and breakage resistance. For use between -30 °C and +70 °C. Dishwasher safe. Not suitable for microwave and oven.
Mini melamine bowls. Highly durable thanks to excellent impact and breakage resistance. For use between -30 °C and +70 °C. Dishwasher safe. Not suitable for microwave and oven.
| Hæð | 3 cm |
|---|---|
| Breidd | 5.6 cm |
| Lengd | 5.6 cm |
| Litur | turquoise/blue |
| Stærð | 40 ml, 5.6x5.6x3 cm (LxWxH) |
| Style | square |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Buffet > Buffet bowls > Melamine bowls |
| Nafn | Mini bowl Torto square |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30133812 |
