Lýsing
Mini melamine bowls. Highly durable thanks to excellent impact and breakage resistance. For use between -30 °C and +70 °C. Dishwasher safe. Not suitable for microwave and oven.
Mini melamine bowls. Highly durable thanks to excellent impact and breakage resistance. For use between -30 °C and +70 °C. Dishwasher safe. Not suitable for microwave and oven.
| Hæð | 3 cm |
|---|---|
| Breidd | 6.4 cm |
| Lengd | 8.3 cm |
| Litur | turquoise/blue |
| Stærð | 70 ml, 8.3x6.4x3 cm (LxWxH) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Buffet > Buffet bowls > Melamine bowls;Tableware > Mini tableware > Mini bowls |
| Nafn | Mini bowl Torto rectangular |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30133813 |
