Lýsing
Mini bowls made of porcelain. In different colors. Dishwasher safe and microwaveable.
3.005 kr. – 3.482 kr.Price range: 3.005 kr. through 3.482 kr.
Mini bowls made of porcelain. In different colors. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 5.2 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 40 ml, 8.8x5.2 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls;Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Tableware > Mini tableware > Mini porcelain |
| Nafn | Mini bowl Pise |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10012871 |
| Hæð | 5.2 cm |
|---|---|
| Litur | black |
| Stærð | 40 ml, 8.8x5.2 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls;Tableware > Mini tableware > Mini porcelain |
| Nafn | Mini bowl Pise |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30110278 |
| Hæð | 5.2 cm |
|---|---|
| Litur | olive |
| Stærð | 40 ml, 8.8x5.2 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls |
| Nafn | Mini bowl Pise |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30110302 |
| Hæð | 5.2 cm |
|---|---|
| Litur | beige |
| Stærð | 40 ml, 8.8x5.2 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls |
| Nafn | Mini bowl Pise |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30110308 |
