Lýsing
Mini bowls made of porcelain. In different colors. Dishwasher safe and microwaveable.
6.646 kr. – 6.964 kr.Price range: 6.646 kr. through 6.964 kr.
Mini bowls made of porcelain. In different colors. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 3.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 7.5 cm |
| Lengd | 7.5 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 50 ml, 7.5x7.5x3.5 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls;Tableware > Mini tableware > Mini bowls |
| Nafn | Mini bowl Saxo |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10013524 |
| Hæð | 3.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 7.5 cm |
| Lengd | 7.5 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 50 ml, 7.5x7.5x3.5 cm (LxWxH) |
| Style | square |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls;Tableware > Mini tableware > Mini bowls |
| Nafn | Mini bowl Saxo |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10012399 |
