Lýsing
Modern metal tree for hanging baubles and other decorative elements.
Modern metal tree for hanging baubles and other decorative elements.
| Hæð | 80.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 41.5 cm |
| Litur | golden/brown |
| Stærð | 41.5x15x80.5 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Metal tree Saya |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30125460 |
