Lýsing
Menu made of veneered real wood in A5 size with practical handle for comfortable handling. VEGA own design. Can be wiped clean with a damp cloth. Not suitable for dishwasher.
Menu made of veneered real wood in A5 size with practical handle for comfortable handling. VEGA own design. Can be wiped clean with a damp cloth. Not suitable for dishwasher.
| Hæð | 25.6 cm |
|---|---|
| Breidd | 26 cm |
| Litur | vintage white |
| Stærð | size A5, 26x25.6 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Ice cream menus;Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Parthia A5 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30045389 |
| Hæð | 25.6 cm |
|---|---|
| Breidd | 26 cm |
| Litur | walnut |
| Stærð | size A5, 26x25.6 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Ice cream menus;Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Parthia A5 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30045391 |
