Lýsing
Daily menu in A5 size. Clipboard made of anodized aluminum with integrated clip firmly attached to the clipboard and with loop made of imitation leather for hanging. Robust. Insensitive to scratches. Available in several colors.
Daily menu in A5 size. Clipboard made of anodized aluminum with integrated clip firmly attached to the clipboard and with loop made of imitation leather for hanging. Robust. Insensitive to scratches. Available in several colors.
| Hæð | 24.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 16.4 cm |
| Litur | anthracite |
| Stærð | size A5, 16.4x24.5 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Clipboards;Menus & Boards > Menus > Ice cream menus;Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Colorado A5 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30002296 |
| Hæð | 24.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 16.4 cm |
| Litur | copper |
| Stærð | size A5, 16.4x24.5 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Drinks menus;Menus & Boards > Menus > Ice cream menus;Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Clipboards |
| Nafn | Menu Colorado A5 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30002297 |
