Lýsing
Long drink glass with attractive relief on the outside. With ice base. Dishwasher safe.
9.508 kr. – 10.462 kr.Price range: 9.508 kr. through 10.462 kr.
Long drink glass with attractive relief on the outside. With ice base. Dishwasher safe.
| Hæð | 14 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 280 ml, 6.5x14 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses;Glass > Drinking glasses |
| Nafn | Long drink glass Elysia 12er-Pack |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30266112 |
| Hæð | 14.5 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 365 ml, 7.15x14.5 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses |
| Nafn | Long drink glass Elysia 12er-Pack |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30266111 |
