Lýsing
Robust long drink glass with ice bottom. Dishwasher safe.
3.005 kr. – 3.164 kr.Price range: 3.005 kr. through 3.164 kr.
Robust long drink glass with ice bottom. Dishwasher safe.
| Hæð | 14 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 290 ml, 6.2x14 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses;Glass > Drinking glasses |
| Nafn | Long drink glass Centra |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 10039474 |
| Hæð | 17 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 320 ml, 5.9x17 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses;Glass > Drinking glasses |
| Nafn | Long drink glass Centra |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 10039473 |
