Lýsing
Universal glass with relief on the outside. Dishwasher safe.
Universal glass with relief on the outside. Dishwasher safe.
| Hæð | 8.3 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 12 piece / Pack |
| Litur | transparent |
| Stærð | 210 ml, 7.5x8.3 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Cocktail glasses > Tumblers;Glass > Drinking glasses |
| Nafn | Drinking glass Timeless |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30002549 |
| Hæð | 8.3 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 6 piece / Pack |
| Litur | transparent |
| Stærð | 210 ml, 7.5x8.3 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Glass > Cocktail glasses > Tumblers |
| Nafn | Drinking glass Timeless |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30106736 |
