Lýsing
Light house made of white porcelain for tealights.
Light house made of white porcelain for tealights.
| Hæð | 13 cm |
|---|---|
| Breidd | 8 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 8x7x13 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Decoration > Decorative elements;Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Light house Narumi |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30125483 |
