Lýsing
Lantern with thin frame made of powder-coated metal and glass. Suitable for indoor and protected outdoor use.
Lantern with thin frame made of powder-coated metal and glass. Suitable for indoor and protected outdoor use.
| Hæð | 40 cm |
|---|---|
| Breidd | 15 cm |
| Lengd | 15 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 15x15x40 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Decoration > Lanterns |
| Nafn | Lantern Prya |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30115101 |
| Hæð | 30 cm |
|---|---|
| Breidd | 15 cm |
| Lengd | 15 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 15x15x30 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Decoration > Lanterns |
| Nafn | Lantern Prya |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30115102 |
