Lýsing
Lantern made of metal. For indoor and protected outdoor use.
Lantern made of metal. For indoor and protected outdoor use.
| Hæð | 52 cm |
|---|---|
| Breidd | 20 cm |
| Lengd | 20 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 20x20x52 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Decoration > Lanterns |
| Nafn | Lantern Liz L |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30047060 |
