Lýsing
Stylish bill presenter made of high-quality black imitation leather, reinforced with two gold colored metal corners.
Stylish bill presenter made of high-quality black imitation leather, reinforced with two gold colored metal corners.
| Breidd | 15 cm |
|---|---|
| Lengd | 25 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 25x15 cm (LxW) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Menus & Boards > Bill folders |
| Nafn | Invoice folder Salzburg |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30124956 |
