Lýsing
GN presentation platter made of 18/8 chrome-nickel stainless steel with anti-slip feet. Stackable and dishwasher safe.
6.622 kr. – 11.922 kr.Price range: 6.622 kr. through 11.922 kr.
GN presentation platter made of 18/8 chrome-nickel stainless steel with anti-slip feet. Stackable and dishwasher safe.
| Breidd | 26.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.5 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/2, 32.5x26.5x1.4 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Esino;Buffet > Buffet systems > Buffet tables Valinta;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Fundale;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Ardenna;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Montana;Buffet > Buffet platters > Stainless steel platters;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Natchez;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Portland;Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN presentation platter stainless steel |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10006311 |
| Breidd | 32.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 53 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/1, 53x32.5x1.4 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Esino;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Montana;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Fundale;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Ardenna;Buffet > Buffet systems > Buffet tables Valinta;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Natchez;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Portland;Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel;Buffet > Buffet platters > Stainless steel platters |
| Nafn | GN presentation platter stainless steel |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10006310 |
