Lýsing
Rieber GN press-in lid made of robust, high-quality stainless steel 18/10 with silicone seal, watertight.
30.475 kr.
Rieber GN press-in lid made of robust, high-quality stainless steel 18/10 with silicone seal, watertight.
| Breidd | 53 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.5 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/1, 32.5x53 cm (LxW) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN press-in lid 1/1, watertight, Rieber |
| Vörumerki | Rieber |
| Vörunúmer | 30132078 |
