Lýsing
Stainless steel GN lids. Suitable for GN containers from the Basic range. Dishwasher safe. Without spoon recess.
1.057 kr.
Stainless steel GN lids. Suitable for GN containers from the Basic range. Dishwasher safe. Without spoon recess.
| Breidd | 16.2 cm |
|---|---|
| Lengd | 26.5 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/4, 26.5x16.2 cm (LxW) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN lid 1/4 Basic without spoon recess |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070068 |
