Lýsing
Stainless steel GN lids. Suitable for GN containers of the Basic range. Dishwasher safe. With spoon recess.
1.269 kr.
Stainless steel GN lids. Suitable for GN containers of the Basic range. Dishwasher safe. With spoon recess.
| Breidd | 16.2 cm |
|---|---|
| Lengd | 26.5 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | size GN 1/4, 26.5x16.2 cm (LxW) |
| Flokkar | Kitchen > GN containers > GN containers stainless steel |
| Nafn | GN lid 1/4 Basic with spoon recess |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 20070072 |
