Lýsing
Colored porcelain espresso saucer. With irregular edges, slightly wavy surface and matt glaze. Without flag. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored porcelain espresso saucer. With irregular edges, slightly wavy surface and matt glaze. Without flag. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 1.3 cm |
|---|---|
| Litur | beige |
| Stærð | 11x1.3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Saucers |
| Nafn | Espresso saucer Arona |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30232127 |
| Hæð | 1.3 cm |
|---|---|
| Litur | anthracite |
| Stærð | 11x1.3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Saucers |
| Nafn | Espresso saucer Arona |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30232110 |
