Lýsing
White porcelain espresso cup. Modern square shape. Dishwasher safe and microwaveable.
White porcelain espresso cup. Modern square shape. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 5.1 cm |
|---|---|
| Breidd | 5.8 cm |
| Lengd | 5.8 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 90 ml, 5.8x5.8x5.1 cm (LxWxH) |
| Style | square |
| Flokkar | Tableware > Cups > Coffee cups;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Porcelain cups;Tableware > Coffee tableware |
| Nafn | Espresso cup Jazz |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30124608 |
