Lýsing
Colorful stoneware espresso cup. With irregular edges and speckles. Each piece is unique. Dishwasher safe and microwaveable.
Colorful stoneware espresso cup. With irregular edges and speckles. Each piece is unique. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 6.1 cm |
|---|---|
| Litur | terracotta |
| Stærð | 110 ml, 6.8x6.1 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Cups > Coffee cups;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Stoneware cups |
| Nafn | Espresso cup Oriento |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134433 |
| Hæð | 6.1 cm |
|---|---|
| Litur | blue |
| Stærð | 110 ml, 6.8x6.1 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Cups > Coffee cups;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Stoneware cups |
| Nafn | Espresso cup Oriento |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134432 |
| Hæð | 6.1 cm |
|---|---|
| Litur | eggplant |
| Stærð | 110 ml, 6.8x6.1 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Cups > Coffee cups;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Stoneware cups |
| Nafn | Espresso cup Oriento |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134434 |
