Lýsing
Colored stoneware espresso cup. With irregular edges and speckles. Each piece is unique. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored stoneware espresso cup. With irregular edges and speckles. Each piece is unique. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 6.1 cm |
|---|---|
| Litur | basswood green |
| Stærð | 110 ml, 6.8x6.1 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Cups > Coffee cups;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Stoneware cups |
| Nafn | Espresso cup Palana |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30026374 |
| Hæð | 6.1 cm |
|---|---|
| Litur | grey |
| Stærð | 110 ml, 6.8x6.1 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Cups > Coffee cups;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Stoneware cups |
| Nafn | Espresso cup Palana |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30026372 |
| Hæð | 6.1 cm |
|---|---|
| Litur | turquoise |
| Stærð | 110 ml, 6.8x6.1 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Cups > Coffee cups;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Stoneware cups |
| Nafn | Espresso cup Palana |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30026373 |
