Lýsing
Esino drinks box made of oak wood with folding steel handle. The set includes the drinks box, a plastic drip tray and cold packs. The labeling boards are available separately.
38.425 kr.
Esino drinks box made of oak wood with folding steel handle. The set includes the drinks box, a plastic drip tray and cold packs. The labeling boards are available separately.
| Hæð | 22 cm |
|---|---|
| Breidd | 16.8 cm |
| Lengd | 45.8 cm |
| Litur | oak/black |
| Stærð | 45.8x16.8x22 cm (LxWxH) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Bar > Beverage dispensers;Buffet > Buffet accessories > Cooling packs & heating packs;Buffet > Buffet systems > Buffet sets Esino;Buffet > Beverage dispensers |
| Nafn | Drinks box Esino incl. drip tray and cold pack |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30247850 |
