Lýsing
Drip tray made of plastic. Stackable and suitable for dishwasher.
Drip tray made of plastic. Stackable and suitable for dishwasher.
| Hæð | 1 cm |
|---|---|
| Breidd | 10.9 cm |
| Lengd | 46.5 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 270 ml, 46.5x10.9x1 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Fundale;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Portland;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Montana;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Esino;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Ardenna;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Natchez;Buffet > Beverage dispensers;Bar > Beverage dispensers |
| Nafn | Drip tray |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10006333 |
