Lýsing
Tritan drinking cup. Can be used in sensitive environments such as pool, spa, beach and wellness.
898 kr. – 1.137 kr.Price range: 898 kr. through 1.137 kr.
Tritan drinking cup. Can be used in sensitive environments such as pool, spa, beach and wellness.
| Hæð | 12.5 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 1 Piece |
| Litur | red |
| Stærð | 300 ml, 8x12.5 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Take-Away > Disposable products > Disposable cups > Plastic cups |
| Nafn | Drinking cup |
| Vörumerki | APS |
| Vörunúmer | 30081300 |
| Hæð | 11 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 1 Piece |
| Litur | transparent |
| Stærð | 200 ml, 7.5x11 cm (ØxH) |
| Flokkar | Take-Away > Disposable products > Disposable cups > Plastic cups;Glass > Drinking glasses |
| Nafn | Drinking cup |
| Vörumerki | APS |
| Vörunúmer | 30108277 |
| Hæð | 11 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 1 Piece |
| Litur | blue |
| Stærð | 200 ml, 7.5x11 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Take-Away > Disposable products > Disposable cups > Plastic cups |
| Nafn | Drinking cup |
| Vörumerki | APS |
| Vörunúmer | 30108281 |
