Lýsing
Matching dip container made of recyclable polypropylene for salad bowl.
Matching dip container made of recyclable polypropylene for salad bowl.
| Hæð | 2.4 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 50 ml, 7x2.4 cm (ØxH) |
| Flokkar | Take-Away > Disposable products > Disposable cups > Dressing cups;Take-Away > Disposable products > Disposable bowls > Plastic bowls;Take-Away > Disposable products > Disposable cups > Plastic cups |
| Nafn | Dip container |
| Vörumerki | WIMEX |
| Vörunúmer | 30127318 |
| Hæð | 3.5 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 80 ml, 7x3.5 cm (ØxH) |
| Flokkar | Take-Away > Disposable products > Disposable bowls > Plastic bowls;Take-Away > Disposable products > Disposable cups > Dressing cups;Take-Away > Disposable products > Disposable cups > Plastic cups |
| Nafn | Dip container |
| Vörumerki | WIMEX |
| Vörunúmer | 30127319 |
