Lýsing
Colored dip bowl in 3 parts made of porcelain. With irregular edges, slightly wavy surface and matt glaze. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored dip bowl in 3 parts made of porcelain. With irregular edges, slightly wavy surface and matt glaze. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 2 cm |
|---|---|
| Breidd | 6.3 cm |
| Lengd | 14.8 cm |
| Litur | beige |
| Stærð | 70 ml, 14.8x6.3x2 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls |
| Nafn | Dip bowl Arona |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30232096 |
| Hæð | 2 cm |
|---|---|
| Breidd | 6.3 cm |
| Lengd | 14.8 cm |
| Litur | anthracite |
| Stærð | 70 ml, 14.8x6.3x2 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls |
| Nafn | Dip bowl Arona |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30232097 |
