Lýsing
Deep plate made of melamine. Particularly durable and hard-wearing due to high impact and break resistance. Application range between -30 °C to +70 °C. Stackable and dishwasher safe. Not cut resistant.
9.524 kr. – 17.474 kr.Price range: 9.524 kr. through 17.474 kr.
Deep plate made of melamine. Particularly durable and hard-wearing due to high impact and break resistance. Application range between -30 °C to +70 °C. Stackable and dishwasher safe. Not cut resistant.
| Hæð | 4.4 cm |
|---|---|
| Litur | beige |
| Stærð | 520 ml, 17.7x4.4 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Round plates |
| Nafn | Deep plate Romulus |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30045732 |
| Hæð | 5.5 cm |
|---|---|
| Litur | beige |
| Stærð | 1300 ml, 24x5.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Colorful plates |
| Nafn | Deep plate Romulus |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30045730 |
