Lýsing
White porcelain plate with a cutout on the edge. Without flag. Dishwasher safe and microwaveable.
10.478 kr. – 12.402 kr.Price range: 10.478 kr. through 12.402 kr.
White porcelain plate with a cutout on the edge. Without flag. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.4 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 500 ml, 19x4.4 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Salatteller;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Soup plates |
| Nafn | Deep plate Contrast |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10013216 |
| Hæð | 4.7 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 800 ml, 23x4.7 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Salatteller;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Contrast |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10013217 |
